Strach czy tęsknota ? – EP. 39

Strach czy tęsknota

Taki dzień jak dziś, pokazuje mi jak bardzo tęsknię  za swoim Synkiem. Czy to strach czy tęsknota szalejąca w moim sercu? Pokazuje mi ta chwila, jak jego obecność jest dla mnie ważna. Jak jestem mocno do niego przywiązany. I jak ogromną cześć mojego Ja zajmuje. Jest tak, że tęsknię najbardziej w momencie, gdy nie ma Małego blisko mnie. Gdy wyjedzie, nawet na chwilę. Dzisiaj jest taki dzień. Dzisiaj jest poranek który od jakiegoś czasu stał mi przed oczami. Poranek i dzień w którym obudziłem się bez młodego. Wczoraj wyjechał, ze swoją Mamą na 3 dni nad morze. Nie jest to łatwy dla mnie czas. Lecz wiem że takie dni też będą. I muszę nauczyć się, oswajać swoje strachy. Związane z rozłąką i co najgorsze, brakiem kontaktu kiedy tylko chcę.

Plan zajęć, bez zajęć.

Mimo to że moje wnętrze, jest z lekka targane różnymi emocjami i skrajnymi uczuciami, muszę jakoś funkcjonować. Nie mówię że jest to niemożliwe, ale jednak, taki stan emocjonalny to utrudnia. Niektórzy mi mówią, że marzą o dniu bez dziecka. Też tak mam, szczególnie gdy jestem zmęczony. Ale jakoś szybko mi to przechodzi, i już zaczynam planować jak to będzie od poniedziałku kiedy mały wróć.

W taki dzień jak dziś, bez skonkretyzowany w planów jest mi bardzo trudno. Pospałem do 10, co nie zdarza się zbyt często. W związku z tym, jestem rozbity organizacyjnie. Mam jednak nadzieję, że tylko początek dnia taki będzie.

W związku z tym że nie mam dla kogo gotować. A dla samego siebie, po prostu mi się nie chce. Wiem że to może wyglądać na skrajne lenistwo. Ale dobrze mi z tym. Za namową pewnej troskliwej osoby, dzisiaj idę po najmniejszej linii oporu. I obiad będę jadł w moim ulubionym barze mlecznym. Stołowanie się w takich miejscach, jest bardzo dobrą rzeczą, bez większego wysiłku i bez większych nakładów można smacznie zjeść. Przyznam z ręką na sercu, że bardzo często z młodym odwiedzamy takie miejsca.

Plany bez planów, wymuszają kreatywność w organizowaniu sobie zajęć. Właśnie byłem na pysznej kawie “na spodeczku z podkładką” u przyjaciół. Ciekawe Polaków rozmowy i cudowne towarzystwo, to najlepsze zakończenie dzisiejszego dnia. Polecam każdemu.

  • 30
  •  
  •  
  •  
  • 30
    Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *