Ten bliski tak odległy

Ten bliski tak odległy

Jak mawia klasyk, maszyna ruszyła. A ten bliski tak odległy się stał. W tym szalonym weekendzie, zadziało sie kilka ważnych rzeczy. Poczawszy od bardzo udanego wyjscia na urodziny bratanicy w sobotę, do rozmów o życiu z młodym w niedzielę, ale od poczatku. Sobotę już opisałem tu, wiec nie będę się zbytnio rozpisywał, a niedziela była bardzo napięta. Ze względu na zajęcia oraz ze względu na ilość emocji, zwiazanych z tym co się wydarzyło.

Z samego rana wstałem, i pojechałem do babci mistrza, a swojej Mamy. Żartobliwie powiem że, aby swoim sprawnym okiem estety, i znawcy najnowszych trendów, pomóc wybrać nowe meble do salonu. Wbrew pozorom, nieskromnie powiem, że jako mężczyzna mam dobry gust. Wymiana mebli u babci, zbiega się idealnie z moją potrzebą doposażenia nowego miejsca zamieszania. Gdyż udało nam się okazyjnie wynająć nowe lokum, lecz trzeba je troszke uzupełnić w meble, zrobić mały remoncik i bedzie pięknie. I tu czuję wielką radość, zadowolwnie i poczucie że robię dobrze. Z faktu, że dziś ostatecznie odebrałem klucze od właścicielki. I cała logistyka przeniesienia się z punktu a do b, została uruchomiona. Na tym polu łapią mnie wątpliwości, czy sobie poradzimy, i jak długo będzie trwało.

Mecz? Nie mam ochoty

Gdy wróciłem do domu, zaproponowałem młodemu wspólne wyjście na mecz. Pierwszy raz widziałem że, w pełni świadomie powiedział, iż nie ma na to ochoty. Na początku zrobiło się trochę przykro i smutno, bo rozmawialiśmy o tym wspólnym wyjsciu na mecz już od dwóch dni. Ale gdy zobaczyłem, że to jest jego świadome, w pełni logiczne określenie jego potrzeby. Gdy spytałem ponownie za kolejne 10 minut, i usłyszałem że naprawdę chcę zostać w domu, zrozumiałem że muszę to uszanować i nie naciskać. Młody zaczyna robić się coraz bardziej świadomy, siebie i swoich potrzeb. Jest to coś pięknego móc obserwować, jak się zmienia.

  • 15
  •  
  •  
  •  
  • 15
    Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *